• umyvanie
  • nadrozmerne
  • retro
  • osetrovanie
  • cistenie
  • vysavanie
Slide 2
Kompletné umytie už od 2.00 EUR

Platba mobilom


Carwash autoumývareň PrešovU nás sa dá platiť aj mobilom vďaka aplikácii QR POINT

 

Je aplikácia, informačný systém ktorý umožňuje platiť prostredníctvom mobilného telefónu výhodnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie za tovar a služby registrovaným zákazníkom, (momentálne iba) predplateným kreditom na všetkých miestach, ktoré sú označené ako QR POINT. Na miestach s obsluhou (bary, reštaurácie, obchody), ale aj v automatoch (samoobslužné bezdotykové autoumývarky, čerpacie stanice alebo nápojové automaty a podobne).

 

Platenie je možné na základe predplateného kreditu, ktorý si zákazník dobije priamo na prevádzke v hotovosti alebo elektronicky na základe proforma faktúry. Ďalšia možnosť platenia je možná prostredníctvom prepojenia kreditnej karty so systémom alebo služby Pay Pal priamo do svojho konta v FORBIS QR systéme. Pri prepojení kreditnej karty alebo služby Pay Pal nieje nutné si zakúpiť kredit vopred.

 

Carwash autoumývareň PrešovPre používanie FORBIS QR nie je nutné mať žiadny špecifický hardvér. Zákazníkom stačí obyčajný mobilný telefón, smartphone, či tablet s pripojením na mobilný internet alebo wifi.

 

Používanie systému FORBIS QR je pre všetkých zákazníkov bezplatné. 

 

Na strane prevádzky s obsluhou postačí mať smartphone, tablet s operačným systémom Android OS alebo len obyčajný počítač s čítačkou QR kódov, s alebo bez dotykového displeja. V prípade predaja v automatoch je automat doplnení o náš modul, ktorý umožní platbu prostrednítvom FORBIS QR systému a následý automatický výdaj tovaru alebo služby.

 

Rýchly, jednoduchý a bezpečný spôsob platenia prostredníctvom mobilného telefónu...